RevitalVision by NeuroVision™ Teknolojisi Nedir?

RevitalVision by NeuroVision™ Tedavisi

RevitalVision by NeuroVision™ Tedavisinden Kimler Yararlanabilir?

RevitalVision by NeuroVision™ Tedavisinden Beklenen Sonuç Nedir?

RevitalVision by NeuroVision™ Tedavinin Aşamaları

RevitalVision by NeuroVision™ ‘nın yenilikçi teknolojisi, görsel sistemin nöral performansını en mükemmel hale getirmeye odaklanmış araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir. RevitalVision by NeuroVision™ 20 yıllık ısrarlı bilimsel ve klinik araştırmalarının sonucudur. Bu araştırmalar:

  • beynin görsel bilgiyi nasıl bir işlemden geçirdiğini,
  • nöral aktivitenin görsel idrakle nasıl ilgili olduğunu,
  • görsel işlemlerin diğer nöral sistemlerle nasıl karşılıklı/beraber hareket ettiğini,

anlamaya yönelik çalışmalardır.

RevitalVision by NeuroVision™ Teknolojisi görsel uyarı ve görmeden sorumlu nöral bağlantıları çabuklaştırmaya dayanan ‘’non-invasive’’(girişimsel olmayan, amliyatsız), ‘’hastaya özel’’ görme arttırma tedavisidir.

İnteraktif bilgisayar kullanımı şeklinde tesis edilen RevitalVision by NeuroVision™, hastalara kendi evlerinin konforunda veya kliniklerde (Sertifikalı RevitalVision by NeuroVision™ Merkezleri) internet bağlantılı bir PC kullanımıyla sunulabilir.

Teknoloji, şimdiye kadar tedavi edilemez olarak kabul edilen yetişkin ambliyopi (tembel göz) tedavisinde klinik olarak kanıtlanmıştır. Şirketimiz Amerika Birleşik Devletleri’nde 9 yaş ve üzeri ‘’göz tembelliği(lazy eye)” tedavisi için FDA 510(k) izinlerini almış bulunmaktadır. Şirketimiz ayrıca Avrupa Birliği’nde tüm ürünlerinin satışı için Medical CE – Mark izninide almıştır.

 
     
     
     

RevitalVision by NeuroVision™ Sunum

RevitalVision by NeuroVision™ Klinik Bulgular (İngilizce)

   
 

• • • Videonun yüklenmesi için bir süre bekleyiniz


 

 

Uygulama Yapılan Merkezler